Menu Zamknij

Usługi rzeczoznawcy majątkowego województwo łódzkie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompetencji rzeczoznawcy majątkowego

Rzeczoznawcy majątkowi to osoby posiadające uprawnienia do wykonywania wycen nieruchomości, czyli szacowania wartości nieruchomości. Jej działalnością zawodową jest więc określanie wartości nieruchomości. Rzeczoznawca jest uprawniony do
sporządzania operatów szacunkowych, czyli dokumentów urzędowych określających wartość danej nieruchomości, na przykład domu, mieszkania, działki budowlanej. Rzeczoznawcy majątkowi są wpisani do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych, prowadzonego przez właściwego ministra.

Jaki są uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego?

Poza wykonywaniem wycen nieruchomości rzeczoznawca materialny, majątkowy jest również upoważniony do sporządzania ekspertyz i opracowań. Ekspertyzy i opracowania mogą dotyczyć na przykład:
• skutków finansowych uchwalenia bądź zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego;
• określania bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości;
• oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali;
• doradztwa w zakresie rynku nieruchomości.

rzeczoznawca majątkowy łódzkie

Profesjonalne wyceny majątkowe, ekspertyzy

Profesjonalne wyceny nieruchomości, ekspertyzy i opracowania na terenie województwa łódzkiego wykonuje Dagmara Niźnikowska-Przedpełska, będąca rzeczoznawcą majątkowym z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Prawa i Administracji. Oferta obejmuje całe województwo łódzkie: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, Rogów, Stryków, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Nowosolna, Andrespol i wiele innych miejscowości.