Menu Zamknij

Rzeczoznawca majątkowy województwo łódzkie

Licencjonowany rzeczoznawca majątkowy z wieloletnim doświadczeniem

Rzeczoznawca majątkowy to osoba posiadająca uprawnienia do wykonywania wycen nieruchomości, czyli szacowania wartości nieruchomości. Jej działalnością zawodową jest więc określanie wartości nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy jest uprawniony do
sporządzania operatów szacunkowych, czyli dokumentów urzędowych określających wartość danej nieruchomości, na przykład domu, mieszkania, działki budowlanej. Rzeczoznawcy majątkowi są wpisani do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych, prowadzonego przez właściwego ministra.

Rzeczoznawca majątkowy – uprawnienia

Poza wykonywaniem wycen nieruchomości rzeczoznawca majątkowy jest również upoważniony do sporządzania ekspertyz i opracowań. Ekspertyzy i opracowania mogą dotyczyć na przykład:
• skutków finansowych uchwalenia bądź zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego;
• określania bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości;
• oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali;
• doradztwa w zakresie rynku nieruchomości.

rzeczoznawca majątkowy łódzkie

Rzeczoznawca majątkowy Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki

Profesjonalne wyceny nieruchomości, ekspertyzy i opracowania na terenie województwa łódzkiego wykonuje Dagmara Niźnikowska-Przedpełska, rzeczoznawca majątkowy z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Prawa i Administracji. Oferta obejmuje całe województwo łódzkie: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, Rogów, Stryków, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Nowosolna, Andrespol i wiele innych miejscowości.