Menu Zamknij

Wycena nieruchomości Łódź

Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy | Wycena mieszkania

Nazywam się Dagmara Niźnikowska-Przedpełska i pracuję jako rzeczoznawca majątkowy w Łodzi. Posiadam uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego nr 7032 nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Moja firma ‒ Nieruchomości DNP, specjalizuje się w wycenie różnego typu nieruchomości gruntowych zabudowanych budynkami mieszkalnymi, komercyjnymi, nieruchomości lokalowych – mieszkań lub lokali usługowych, nieruchomości niezabudowanych – gruntów inwestycyjnych, nieruchomości rolnych i leśnych, jak również maszyn i urządzeń związanych trwale z nieruchomością.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, jak również firmy i przedsiębiorstwa z miasta Łódź, okolic oraz z całego województwa łódzkiego.

Rzeczoznawca majątkowy ‒ zakres usług w Łodzi

Nieruchomości DNP to gwarancja fachowego wsparcia, zakres moich usług obejmuje:

  • Operat szacunkowyoperat szacunkowy to dokument, w którym zawarte są szczegółowe informacje na temat nieruchomości i jej wartości. Operat szacunkowy zawiera informacje dotyczące stanu i lokalizacji nieruchomości, dane z zakresu metodologii wyceny, opis przyjętego do analizy rynku nieruchomości i uzasadnienie wyniku wyceny nieruchomości. Operat szacunkowy najczęściej sporządzony jest w celu zbycia nieruchomości tj. sprzedaży, zamiany, darowizny, zniesienia współwłasności nieruchomości, podziału majątku, jak również dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy, wniesienia nieruchomości jako aportu do spółki, aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste, uzyskania odszkodowania, wiele innych.
  • Wycena nieruchomościwycena nieruchomości to postępowanie w wyniku którego następuje oszacowanie wartości nieruchomości w przypadku kupna lub jej sprzedaży, jak również w celach podatkowych, na potrzeby spraw sądowych i administracyjnych, np. podczas negocjacji w zakresie ustalania wysokości odszkodowania za nieruchomości przejęte pod drogi publiczne lub inny cel publiczny. Nieruchomości DNP specjalizuje się w wycenie nieruchomości gruntowych zabudowanych budynkami mieszkalnymi, komercyjnymi, nieruchomości lokalowych – mieszkań lub lokali usługowych, nieruchomości niezabudowanych – gruntów inwestycyjnych, nieruchomości rolnych i leśnych, jak również maszyn i urządzeń związanych trwale z nieruchomością.
  • Ekspertyzy i opracowania ‒ sporządzanie ekspertyz i opracowań to kolejna z usług rzeczoznawcy majątkowego. Ekspertyzy i opracowania potrzebne są w wielu przypadkach, między innymi podczas analizy opłacalności inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych, podczas określania bankowo-hipotecznej wartości nieruchomości, określania wartości indywidualnej i innych.

Zapraszam do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu ‒ z przyjemnością udzielę szczegółowej odpowiedzi na wszelkie Państwa wątpliwości.