Menu Zamknij

Wycena nieruchomości Piotrków Trybunalski

Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy | Wycena mieszkania

Rzetelne i uczciwe oszacowanie wartości nieruchomości jest niezbędne w przypadku kupna lub sprzedaży każdej nieruchomości tj. domu, mieszkania, lokalu usługowego czy działki, a także w wielu innych przypadkach, np. dla potrzeb zniesienia współwłasności nieruchomości, podziału majątku, zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy. Bez względu na cel sporządzania wyceny, firma Nieruchomości DNP służy pomocą!

Rzeczoznawca majątkowy Piotrków Trybunalski ‒ kilka słów o mnie

Nazywam się Dagmara Niźnikowska-Przedpełska, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie gospodarki nieruchomościami i wyceny nieruchomości. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, następnie ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego o kierunku Rynek Nieruchomości – Wycena. Uzyskałam uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego nr 7032, nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Mimo wieloletniego doświadczenia, wciąż podnoszę kwalifikacje zawodowe i poszerzam wiedzę z zakresu gospodarki nieruchomościami i wyceny nieruchomości.

Rzeczoznawca nieruchomości ‒ zakres usług

Współpracuję z osobami fizycznymi i prawnymi, jak również z instytucjami z sektora finansowego i publicznego oraz z kancelariami prawnymi na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Zakres moich usług obejmuje takie czynności, jak:

  • wycena nieruchomości zabudowanych budownictwem mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym oraz budynkami komercyjnymi,
  • wycena nieruchomości niezabudowanych – gruntów przeznaczonych pod inwestycję np. budowę budynku mieszkalnego, osiedla mieszkaniowego, stację benzynową, hotelu itp.,
  • wycena maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością,
  • sporządzanie ekspertyz, analiz i opinii.

Wszystkie czynności przeprowadzam w oparciu o odpowiednie procedury i metody oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i etyką zawodową. Podczas sporządzania wyceny nieruchomości uwzględniam jej stan i lokalizację, sytuację panującą na analizowanym rynku i wiele innych czynników, które wpływają na daną nieruchomość.

Zapraszam do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu ‒ z przyjemnością udzielę szczegółowej odpowiedni na wszelkie Państwa wątpliwości.