Menu Zamknij

Wycena nieruchomości Zgierz

Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy | Wycena mieszkania

Nazywam się Dagmara Niźnikowska-Przedpełska. Jestem właścicielką firmy Nieruchomości DNP, która zajmuje się profesjonalną, rzeczową wyceną nieruchomości gruntowych niezabudowanych, zabudowanych, nieruchomości lokalowych położonych w Zgierzu i okolicach. Swoje usługi świadczę zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Uzyskałam uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego nr 7032 nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie gospodarki nieruchomości. 

Rzeczoznawca majątkowy Zgierz – zakres usług

Zakres usług wykonywanych przez rzeczoznawcę majątkowego obejmuje określenie:

  • wartości rynkowej,
  • wartości odtworzeniowej,
  • wartości indywidualnej,
w zależności od potrzeb i preferencji Zamawiającego, dla każdego rodzaju nieruchomości gruntowych niezabudowanych (pod zabudowę, rolnych, leśnych itp.), zabudowanych (budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi, obiektami komercyjnymi), lokalowych (lokale mieszkalne i użytkowe). 
 

Profesjonalna wycena nieruchomości

Rzeczoznawca majątkowy dokonuje profesjonalnej, szczegółowej wyceny nieruchomości, ekspertyzy lub opracowania, przestrzegając wszystkich regulacji prawnych oraz zasad etyki zawodowej. W swojej działalności powinien charakteryzować się bezstronnością, ogromnymi pokładami obiektywizmu, a zarazem indywidualnym podejściem do każdej sprawy.