Menu Zamknij

Wycena nieruchomości Tomaszów Mazowiecki

Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy | Wycena mieszkania

Dokładna wycena nieruchomości jest niezbędna w przypadku kupna i sprzedaży nieruchomości, zniesienia współwłasności, podziału majątku, dla potrzeb ustalenia wysokości odszkodowania w postępowaniu administracyjnym lub cywilnym, w celu zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy, wniesienia nieruchomości jako aportu do spółki, podczas negocjacji w zakresie ustalenia odszkodowania za nieruchomość przejętą na cel publiczny, aktualizacji opłaty za użytkowanie wieczyste i w wielu innych przypadkach.

Wycena nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych Tomaszów Mazowiecki

Firma Nieruchomości DNP specjalizuje się w przygotowywaniu wycen różnego typu nieruchomości zabudowanych ‒ domów i budynków komercyjnych, nieruchomości lokalowych – mieszkań i lokali użytkowych tzw. lokali komercyjnych, nieruchomości niezabudowanych – gruntów inwestycyjnych, gruntów rolnych, nieruchomości leśnych i zadrzewionych. W ramach tych działań w zależności od Państwa preferencji i przepisów prawa, tworzony jest operat szacunkowy, opinia o wartości nieruchomości lub ekspertyza w zakresie rynku nieruchomości.

Rzeczoznawca majątkowy z doświadczeniem

Nazywam się Dagmara Niźnikowska-Przedpełska i jestem właścicielką firmy Nieruchomości DNP. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wyceny i rynku nieruchomości. Uzyskałam uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego nr 7032, nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim, ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego o kierunku Rynek Nieruchomości – Wycena.

Współpracuję z osobami fizycznymi i prawnymi, jak również z instytucjami z sektora finansowego i publicznego oraz z kancelariami z Tomaszowa Mazowieckiego i innych miejscowości na terenie województwa łódzkiego. Mimo wieloletniego doświadczenia, wciąż podnoszę kwalifikacje zawodowe i poszerzam wiedzę z zakresu gospodarki nieruchomościami i wyceny nieruchomości.

Rzeczoznawca majątkowy Tomaszów Mazowiecki ‒ zakres działalności

Zakres moich usług obejmuje:

  • przygotowanie operatu szacunkowego dla potrzeb sprzedaży, zamiany, zniesienia współwłasności, podziału majątku,
  • przygotowanie operatu do banku – na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności, w postępowaniu o udzielenie kredytu hipotecznego,
  • przygotowanie operatu szacunkowego w postępowaniach sądowych i administracyjnych,
  • wycena nieruchomości lokalowych – lokali mieszkalnych i użytkowych,
  • wycena nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych,
  • wycena maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością,
  • wycena gruntów inwestycyjnych,
  • wycena mieszkania,
  • wycena domu mieszkalnego,
  • sporządzenie ekspertyz i opinii.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, udzielę szczegółowej odpowiedzi na wszelkie Państwa wątpliwości.

Zapraszam do współpracy!